Poctivá zemědělská a komunální technika
česká výroba s tradicí od roku 1968

Trvalý rozvoj WTC Písečná s.r.o. – I. Etapa

WTC Písečná s.r.o. úspěšně zrealizovala projekt spolufinancovaný z Evropské unie s názvem "Trvalý rozvoj WTC Písečná s.r.o. – I. Etapa". Vzhledem k tomu, že za jednu podsoučást trvalého rozvoje považujeme moderní zařízení podniku, tak jsme se rozhodli zaměřit tento projekt na obnovu zastaralého vybavení a dovybavení novým zařízením.

Díky 45% podpoře z Programu rozvoje venkova bylo zakoupeno nové vozidlo N1 a strojní zařízení (svářecí zdroj, elektrický paletový vozík, váhy, ohýbací stroj, vrtací zařízení a soubor ostatního nářadí). Nákup nového vybavení pomohl podniku k navýšení a modernizaci výroby zemědělských strojů a tím k udržení a rozvoji výroby WTC Písečná s.r.o. Díky realizaci projektu vznikla dvě nová pracovní místa.

Cílem dotačního titulu Investice do nezemědělských činností je investice na založení nebo rozvoj nezemědělských činností vedoucí k diverzifikaci příjmů zemědělských podnikatelů, vytváření nových pracovních míst a posílení ekonomického potenciálu ve venkovských oblastech.

Martina Mičáková
asistentka pro prodej a marketing

Mobil: + 420 724 981 824
Tel.: + 420 584 403 102
E-mail: info@wtc-pisecna.eu

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Souhlasím