Poctivá zemědělská a komunální technika
česká výroba s tradicí od roku 1968

WTC Písečná na D.O.D. Agroobchodu NS

Ve dnech 5. a 6. listopadu 2014 jsme se účastnili se třemi vozy Dnů otevřených dveří našeho partnera Agroobchodu Nové Strašecí. K vidění byl z naší produkce traktorový návěs BIG 14.10, vůz na přepravu balíků PLT 8 a traktorový nosič kontejnerů PORTÝR 5. Mnohokrát děkujeme kolegům z Agroobchodu a všem návštěvníkům akce.

WTC Písečná na D.O.D. Agroobchodu Nové StrašecíWTC Písečná na D.O.D. Agroobchodu Nové Strašecí - zdroj: FCB Agroobchod Nové StrašecíWTC Písečná na D.O.D. Agroobchodu Nové Strašecí - zdroj: FCB Agroobchod Nové StrašecíWTC Písečná na D.O.D. Agroobchodu Nové Strašecí - zdroj: FCB Agroobchod Nové StrašecíWTC Písečná na D.O.D. Agroobchodu Nové Strašecí - zdroj: FCB Agroobchod Nové StrašecíWTC Písečná na D.O.D. Agroobchodu Nové Strašecí - zdroj: FCB Agroobchod Nové StrašecíWTC Písečná na D.O.D. Agroobchodu Nové Strašecí - zdroj: FCB Agroobchod Nové StrašecíWTC Písečná na D.O.D. Agroobchodu Nové Strašecí - zdroj: FCB Agroobchod Nové StrašecíWTC Písečná na D.O.D. Agroobchodu Nové Strašecí - zdroj: FCB Agroobchod Nové StrašecíWTC Písečná na D.O.D. Agroobchodu Nové Strašecí - zdroj: FCB Agroobchod Nové Strašecí

<< Zobrazit seznam novinek

Mapa prodejců

Najděte vašeho nejbližšího prodejce
produktů společnosti WTC Písečná

Rychlý kontakt

Martina Mičáková
asistentka pro prodej a marketing

Mobil: + 420 724 981 824
Tel.: + 420 584 403 102
E-mail: info@wtc-pisecna.eu

Nezávazná poptávka

AKTUÁLNÍ VIDEO Z GALERIE WTC

 

Sledujte nás
na sociálních sítích

     
logo oppi
logo eu
logo mpo

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Souhlasím