Poctivá zemědělská a komunální technika
česká výroba s tradicí od roku 1968

První a třetí v soutěži Hospodářských novin

Naše společnost obsadila první místo v rámci Olomouckého kraje a třetí místo v celorepublikovém finále v prestižní soutěži Hospodářských novin. Moc děkujeme všem, kteří nám na naší cestě soutěží Firma roku/Živnostník roku 2014 pomohli.

První a třetí v soutěži Hospodářských novinPrvní a třetí v soutěži Hospodářských novinPrvní a třetí v soutěži Hospodářských novinPrvní a třetí v soutěži Hospodářských novinPrvní a třetí v soutěži Hospodářských novinPrvní a třetí v soutěži Hospodářských novinPrvní a třetí v soutěži Hospodářských novinPrvní a třetí v soutěži Hospodářských novinPrvní a třetí v soutěži Hospodářských novinPrvní a třetí v soutěži Hospodářských novinPrvní a třetí v soutěži Hospodářských novinPrvní a třetí v soutěži Hospodářských novinPrvní a třetí v soutěži Hospodářských novinPrvní a třetí v soutěži Hospodářských novinPrvní a třetí v soutěži Hospodářských novinPrvní a třetí v soutěži Hospodářských novinPrvní a třetí v soutěži Hospodářských novinPrvní a třetí v soutěži Hospodářských novin

<< Zobrazit seznam novinek

Martina Mičáková
asistentka pro prodej a marketing

Mobil: + 420 724 981 824
Tel.: + 420 584 403 102
E-mail: info@wtc-pisecna.eu

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Souhlasím