Poctivá zemědělská a komunální technika
česká výroba s tradicí od roku 1968

Národní výstava hospodářských zvířat

25. - 28.6. jsme se účastnili Národní výstavy hospodářských zvířat a zemědělské techniky v Brně. Tentokrát jsme vystavovali traktorový přepravník zvířat PARDÁL 7,5 a traktorový nosič kontejnerů PORTÝR 5. Děkujeme za Váš zájem a za Vaši návštěvu.

Profil výstavy:

Národní výstava v Brně je největší přehlídkou živočišné produkce v České republice. Přes 800 kusů zvířat - skotu, ovcí, koz, prasat a koní je předvedeno v Národních šampionátech, přehlídkách a hodnoceních za účasti českých i mezinárodních porotců. Na 200 českých a zahraničních vystavovatelů zde prezentuje chovatelské technologie, veterinární a reprodukční techniku, krmiva a zemědělské stroje. Výstava se těší velké popularitě odborné i laické veřejnosti. Výstavní areál v době akce navštíví bezmála 45.000 návštěvníků. (Zdroj: bvv.cz)

Národní výstava hospodářských zvířatNárodní výstava hospodářských zvířatNárodní výstava hospodářských zvířatNárodní výstava hospodářských zvířatNárodní výstava hospodářských zvířat

<< Zobrazit seznam novinek

Martina Mičáková
asistentka pro prodej a marketing

Mobil: + 420 724 981 824
Tel.: + 420 584 403 102
E-mail: info@wtc-pisecna.eu

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Souhlasím