Poctivá zemědělská a komunální technika
česká výroba s tradicí od roku 1968

O společnosti

Společnost WTC Písečná patří aktuálně i historicky k nejvýznamnějším českým výrobcům zemědělské a komunální dopravní techniky. Momentálně zahrnuje výrobní program společnosti 5 základních nosných produktových řad členěných na více než 100 konkrétních typů produktů, přičemž všechny jednotlivé výrobky definuje zejména robustní a kvalitní zpracování - vše je vyráběno s maximálním důrazem na dlouhou životnost. WTC Písečná pochopitelně u všech výrobků garantuje servis a veškeré související služby.

WTC Písečná úspěšně navazuje na tradici výroby ve výrobním závodu v Písečné, kde se zemědělská dopravní technika produkuje již od roku 1968. Od roku 2000 do roku 2007 jsme se orientovali výhradně na západoevropské trhy (především na Francii, kam jsme ročně dodávali cca. 500 vozů). V roce 2007/2008 jsme se rozhodli pro návrat na český, slovenský a středoevropský trh a začali jsme formovat portfolio výrobků adekvátní pro naše podmínky, prezentovat se a budovat partnerskou/dealerskou síť.

Aktuálně disponujeme uceleným portfoliem výrobků, kvalitní partnerskou/dealerskou sítí a servisem na úrovni, kterou může garantovat pouze výrobce.

Martina Mičáková
asistentka pro prodej a marketing

Mobil: + 420 724 981 824
Tel.: + 420 584 403 102
E-mail: info@wtc-pisecna.eu

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Souhlasím