Poctivá zemědělská a komunální technika
česká výroba s tradicí od roku 1968

Charitativní projekt Hudební divadlo Karlín ŽIVĚ

Ve spolupráci partnerů, mezi nimiž je Hudební divadlo Karlín či Hospodářská komora České republiky, vznikl charitativní projekt Hudební divadlo Karlín ŽIVĚ.
Základní myšlenka projektu je prostá: Když nemohou lidé do divadla, může divadlo za lidmi. Projekt nepřináší pouze pozitivní náladu a energii - akce zároveň pomáhá.
Výtěžek z projektu je použit na nákup elektrických stacionárních koncentrátorů kyslíku a zdravotnických potřeb pro seniory v nemocnicích, LDN, pečovatelských domech a domovech seniorů.
Právě kyslíková terapie je v současnosti velmi důležitá, protože významně urychluje léčbu respiračních nemocí.

Je nám ctí být součástí tohoto projektu a pořídit 2 koncentrátory kyslíku pro potřebná zařízení pro seniory v našem regionu (Jeseník a Šumperk).
Pokud se chcete na jakékoliv úrovni zapojit i Vy, více informací najdete ZDE.

Charitativní projekt Hudební divadlo Karlín ŽIVĚCharitativní projekt Hudební divadlo Karlín ŽIVĚCharitativní projekt Hudební divadlo Karlín ŽIVĚCharitativní projekt Hudební divadlo Karlín ŽIVĚ (Zdroj: www.hdk.cz)Charitativní projekt Hudební divadlo Karlín ŽIVĚ (Zdroj: www.hdk.cz)

<< Zobrazit seznam novinek

Martina Mičáková
asistentka pro prodej a marketing

Mobil: + 420 724 981 824
Tel.: + 420 584 403 102
E-mail: info@wtc-pisecna.eu

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Souhlasím